Zobacz przykładowe realizacje stron i sklepów internetowych

Piotr Dzik Fotografia

Stara strona Piotra była już nieaktualna, a do tego statyczna, nie można było samodzielnie dodawać nowych zdjęć do Portfolio. Piotrowi zależało na minimalistycznej stronie uszytej na miarę Jego potrzeb, do której w łatwy sposób mógłby dodawać reportaże ślubne i uaktualniać Portfolio. Wygląd strony na smartfonach oraz szybkość jej działania na wszystkich urządzeniach była w tym projekcie niezwykle ważna.

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.

Pracownia Mazurkiewicz

Celem projektu było stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla pracowni fryzjerskiej. Strona miała wyglądać przejrzyście i pokazywać indywidualne i artystyczne podejście do klienta. Moje działania objęły stworzenie logo, dobór palety kolorów, projekt i wdrożenie strony www oraz wykonanie fotografii, prezentujących to unikalne miejsce pracy, pełne sztuki, muzyki i roślin.

Stomatologia Krakowska

Stara strona sprzed 10 lat miała przestarzały wygląd, była nieprzystosowana do urządzeń mobilnych i nieedytowalna. Zaprojektowałam przejrzysty i nowoczesny design, wykonałam komplet fotografii do strony oraz przygotowałam treści. Pani Agnieszce zależało najbardziej na prezentacji przykładów leczenia oraz technologii w gabinecie. Strona jest dwujęzyczna.

Artisalem – Sztuka sprzedaży

Dla ARTISALEM stworzyłam stronę będącą wizytówką firmy z portfolio prac przed i po realizacji. Ważnym punktem była prezentacja niestandardowych w tej branży usług oraz dodanie bloga eksperckiego. Ciemna oprawa graficzna podkreśla profesjonalizm, jakość oraz elegancję a fotografie wizerunkowe budują pozytywny wizerunek marki.
Studio tańca Officyna

Officyna Studio Tańca

Moim zadaniem był redesign strony internetowej szkoły tańca Studio Tańca Officyna z Krakowa. Nową stronę zaprojektowałam zgodnie z zasadami użyteczności i dostępności. Interfejs w stylu modernistycznym idealnie oddaje przekaz i osobowość marki, która dzieli się z ludźmi pasją do tańca współczesnego i klasycznego. Projekt jest w fazie realizacji.

Zabawki Lundi

Dla naszej rodzinnej firmy produkującej edukacyjne, szyte ręcznie akcesoria dla dzieci, stworzyłam identyfikację wizualną z logo, zaprojektowałam doświadczenia użytkownika (UX) oraz we współpracy projektowałam stronę i sklep internetowy. Wykonałam również fotografie produktowe oraz “lifestyle”. Jestem współautorką treści. Zobacz stronę online

Eksploruj świat

Projekt ten to koncept designu strony internetowej dla biura podróży lub marki organizującej wycieczki po całym świecie. Zaprojektowałam poziomy i pionowy układ menu, duże zdjęcia z lokalizacji oraz przeźroczyste tło pod szczegółami dotyczącymi każdego z prezentowanych krajów. Zainspiruj się planując swoją stronę www.

Księgarnia online

Moim celem przy tym projekcie był koncept księgarni online, zarówno stroną lądowania jak i sklepu internetowego. Pełny projekt już wkrótce!

Podobają Ci się nasze realizacje?

Porozmawiajmy o tym, co możemy zaprojektować dla Ciebie