Szkoła tańca

Officyna Studio Tańca

O projekcie

Informacje

Klient

Studio tańca Officyna to szkoła tańca założona przez Kasię Kleszcz. Jest to kameralna szkoła, nastawiona na wysoki poziom zajęć z różnych stylów i technik tanecznych, takich jak: taniec współczesny, modern, jazz, balet, improwizacja, hip-hop, reggaeton, dancehall, afro dance, new age, commercial oraz technik wspomagających typu joga, stretching.

Cel i założenia

Moim zadaniem było zaktualizowanie strony, dodanie grafików zajęć dla dwóch lokalizacji, które pokazują rodzaj zajęć, poziom grup oraz instruktorów. Informacje na podstronie zostały uporządkowane, a na stronie głównej pojawił się film, który uatrakcyjnia całość strony. Stronę czeka nowa odsłona – już wkrótce!

Paleta kolorów

Fonty

Telefony i tablety

Tak mój projekt prezentuje się na urządzeniach mobilnych

Osiągnięte cele

Rezultaty

Zobacz pozostałe projekty

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.

Pracownia Mazurkiewicz

Celem projektu było stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla pracowni fryzjerskiej. Strona miała wyglądać przejrzyście i pokazywać indywidualne i artystyczne podejście do klienta. Moje działania objęły stworzenie logo, dobór palety kolorów, projekt i wdrożenie strony www oraz wykonanie fotografii, prezentujących to unikalne miejsce pracy, pełne sztuki, muzyki i roślin.