Szkoła tańca

Officyna Studio Tańca

O projekcie

Informacje

Klient

Studio tańca Officyna to szkoła tańca założona przez Kasię Kleszcz. Jest to kameralna szkoła, nastawiona na wysoki poziom zajęć z różnych stylów i technik tanecznych, takich jak: taniec współczesny, modern, jazz, balet, improwizacja, hip-hop, reggaeton, dancehall, afro dance, new age, commercial oraz technik wspomagających typu joga, stretching.

Cel i założenia

Moim zadaniem był redesign strony internetowej szkoły tańca Studio Tańca Officyna z Krakowa. Nową stronę zaprojektowałam zgodnie z zasadami użyteczności i dostępności. Interfejs w stylu modernistycznym idealnie oddaje przekaz i osobowość marki, która dzieli się z ludźmi pasją do tańca współczesnego i klasycznego. Projekt jest w fazie realizacji.

Paleta kolorów

Fonty

Telefony i tablety

Tak mój projekt prezentuje się na urządzeniach mobilnych

Osiągnięte cele

Rezultaty

Zobacz pozostałe projekty

Piotr Dzik Fotografia

Stara strona Piotra była już nieaktualna, a do tego statyczna, nie można było samodzielnie dodawać nowych zdjęć do Portfolio. Piotrowi zależało na minimalistycznej stronie uszytej na miarę Jego potrzeb, do której w łatwy sposób mógłby dodawać reportaże ślubne i uaktualniać Portfolio. Wygląd strony na smartfonach oraz szybkość jej działania na wszystkich urządzeniach była w tym projekcie niezwykle ważna.

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.