Fotografia

Piotr Dzik Fotografia

O projekcie

Informacje

Klient

Piotr Dzik jest doświadczonym fotografem ślubnym. Jego specjalizacją są wyjątkowe i niepowtarzalne reportaże z oraz sesje zdjęciowe dla par ślubnych oraz narzeczonych. Fotografie Piotra potrafią zatrzymać na matrycy aparatu najpiękniejsze chwile i emocje.

Cel i założenia

Stara strona Piotra była już nieaktualna, a do tego statyczna, nie można było samodzielnie dodawać nowych zdjęć do Portfolio. Piotrowi zależało na minimalistycznej stronie uszytej na miarę Jego potrzeb, do której w łatwy sposób mógłby dodawać reportaże ślubne i uaktualniać Portfolio. Wygląd strony na smartfonach oraz szybkość jej działania na wszystkich urządzeniach była w tym projekcie niezwykle ważna.

Paleta kolorów

Fonty

Telefony i tablety

Tak mój projekt prezentuje się na urządzeniach mobilnych

Osiągnięte cele

Rezultaty

Stronę zaprojektowałam w taki sposób, by pokazywała wysokiej jakości zdjęcia Piotra, które od pierwszej chwili zachwycają i przyciągają wzrok. Zaproponowałam nietypowy układ pionowego menu, dzięki któremu Klient może szybko nawigować po stronie, dodatkowo stanowiąc element nowoczesnego i oryginalnego designu. Ofertę przedstawiłam w jasny i czytelny sposób, wydzielając poszczególne sekcje oraz wzbogacając treści zdjęciami Piotra. Jako osoba fotografująca zawodowo doskonale rozumiałam wymagania Piotra dotyczące zachowania ostrości zdjęć na stronie, jednocześnie nie powodując zbyt wolnego jej działania.
Reportaże
Stworzyłam specjalny szablon reportażu, dzięki któremu Piotr z łatwością doda samodzielnie swoje kolejne reportaże ślubne, które w profesjonalny sposób przedstawiają sposób Jego pracy. Automatyzacja takiego rozwiązania pozwala Piotrowi w przyjemny sposób dodać jedynie zdjęcia do galerii, a wygląd każdego z dodanych reportaży ma dokładnie taką samą oprawę graficzną.
Portfolio
Portfolio jest najważniejszym elementem promocyjnym fotografa, dlatego na tej podstronie zaprojektowałam układ zdjęć na całą szerokość ekranu. Kolejne zdjęcia pojawiają się z efektem animacji wraz z przewijaniem strony, co sprawia, że ładują się błyskawicznie, nie powodując opóźnień w wyświetlaniu samej strony. Po kliknięciu na zdjęcie można je zobaczyć w powiększeniu na całym ekranie, bez utraty jakości i ostrości.

Zobacz pozostałe projekty

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.

Pracownia Mazurkiewicz

Celem projektu było stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla pracowni fryzjerskiej. Strona miała wyglądać przejrzyście i pokazywać indywidualne i artystyczne podejście do klienta. Moje działania objęły stworzenie logo, dobór palety kolorów, projekt i wdrożenie strony www oraz wykonanie fotografii, prezentujących to unikalne miejsce pracy, pełne sztuki, muzyki i roślin.