Stylista fryzur

Pracownia Mazurkiewicz

Pracownia Mazurkiewicz

O projekcie

Informacje

Klient

Pracownia Mazurkiewicz to miejsce stworzone przez Pana Roberta – stylistę fryzur – z miłości do pięknych i zdrowych włosów. Wyjątkową atmosferę tego salonu podkreśla artystyczne malarstwo, rośliny oraz pianino.

Cel i założenia

Celem projektu było stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla pracowni fryzjerskiej. Strona miała wyglądać przejrzyście i pokazywać indywidualne i artystyczne podejście do klienta. Moje działania objęły stworzenie logo, dobór palety kolorów, projekt i wdrożenie strony www oraz wykonanie fotografii, prezentujących to unikalne miejsce pracy, pełne sztuki, muzyki i roślin.

Paleta kolorów

Fonty

Telefony i tablety

Tak mój projekt prezentuje się na urządzeniach mobilnych

Osiągnięte cele

Rezultaty

Strona Pana Roberta odzwierciedla zarówno jego miłość do fryzjerstwa, jak również pasję do sztuki, muzyki i roślin, a wszystko to w minimalistycznej oprawie graficznej, która odpowiada osobowości marki Pana Roberta. Uporządkowaliśmy ofertę, cennik i pokazaliśmy portfolio prac związanych z koloryzacją. Sercem strony stały się filmiki z prezentacją usług fryzjerskich.
Usługi
Panu Robertowi zależało, by umożliwić swoim klientom zapoznanie się z jego usługami w formie wideo. Każda usługa na Stronie Głównej posiada podstronę z prezentacją poszczególnych technik fryzjerskich oraz nagraniami, które osadziłam z kanału Pana Roberta na Youtubie.
Sklep
Dodatkową ofertą, którą Pan Robert wprowadził do swojego biznesu, jest możliwość zamawiania produktów do stylizacji w jego salonie. W tym celu stworzyłam podstronę Sklep, na której można wyszukiwać produkty, obejrzeć recenzje klientek oraz zamówić produkt wypełniając przejrzysty formularz.

Zobacz pozostałe projekty

Piotr Dzik Fotografia

Stara strona Piotra była już nieaktualna, a do tego statyczna, nie można było samodzielnie dodawać nowych zdjęć do Portfolio. Piotrowi zależało na minimalistycznej stronie uszytej na miarę Jego potrzeb, do której w łatwy sposób mógłby dodawać reportaże ślubne i uaktualniać Portfolio. Wygląd strony na smartfonach oraz szybkość jej działania na wszystkich urządzeniach była w tym projekcie niezwykle ważna.

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.