Usługi stomatologiczne

Stomatologia Krakowska

Stomatologia Krakowska_mockup

O projekcie

Informacje

Klient

Stomatologia Krakowska to biznes usług dentystycznych, zlokalizowany tuż nad Wisłą, na krakowskim Kazimierzu, na którego czele stoi Pani Agnieszka Wyszyńska-Biront, lekarz stomatologii i specjalista protetyki stomatologicznej.

Cel i założenia

Stara strona sprzed 10 lat miała przestarzały wygląd, była nieprzystosowana do urządzeń mobilnych i nieedytowalna. Zaprojektowałam przejrzysty i nowoczesny design, wykonałam komplet fotografii do strony oraz przygotowałam treści. Pani Agnieszce zależało najbardziej na prezentacji przykładów leczenia oraz technologii w gabinecie. Strona jest dwujęzyczna.

Paleta kolorów

Fonty

Telefony i tablety

Tak mój projekt prezentuje się na urządzeniach mobilnych

Osiągnięte cele

Rezultaty

Najpierw wyeksportowałam wszystkie strony starego serwisu i przyjrzałam się, które elementy są niezbędne, a które nie. Następnie stworzyłam projekt, który został uzupełniony o nowe informacje i funkcje. Rezultatem jest dwujęzyczna, przestronna strona z nowoczesnym wyglądem i jasnymi wezwaniami do działania. Osiągnęłam to dzięki zastosowaniu jasnych kolorów, dużej ilości białych przestrzeni i pięknych zdjęć, które wykonałam podczas sesji fotograficznej w gabinetach. W ten sposób odwiedzający może już teraz poczuć, jak to jest korzystać z usług Stomatologii Krakowskiej.
Przykłady leczenia
Pani Agnieszce zależało na prezentowaniu swoim pacjentom przykładów leczenia. Stworzyłam dynamiczną stronę, do której w łatwy sposób dodaje się kolejne elementy. Pod nimi znajdują się podstrony prezentujące poszczególne techniki stomatologiczne oraz efekty przed i po leczeniu.
Technologie w gabinecie
Technologie w gabinecie Strona prezentuje urządzenia techniki stomatologicznej, w które wyposażone są gabinety w celu zapewnienia pacjentów o wysokiej jakości usług i bezpiecznych zabiegach. Każdy sprzęt na stronie został przeze mnie sfotografowany.

Zobacz pozostałe projekty

Piotr Dzik Fotografia

Stara strona Piotra była już nieaktualna, a do tego statyczna, nie można było samodzielnie dodawać nowych zdjęć do Portfolio. Piotrowi zależało na minimalistycznej stronie uszytej na miarę Jego potrzeb, do której w łatwy sposób mógłby dodawać reportaże ślubne i uaktualniać Portfolio. Wygląd strony na smartfonach oraz szybkość jej działania na wszystkich urządzeniach była w tym projekcie niezwykle ważna.

Magda Handzlik Dietetyka

Moim zadaniem było kompletne przeprojektowanie starej, opartej na szablonie strony, która nie odzwierciedlała osobowości marki Magdy. Stworzyłam nową identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji. Wykonałam stronę, blog oraz sklep on-line, które odpowiadają na problemy klientek i jasno prezentują ofertę, są spójne wizualnie oraz łatwe w zarządzaniu. Fotografie wizerunkowe, które wykonałam, budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.